Něco o nás

a

reference

 

Jsme Úklidovka pro Plzeň a okolí. S úklidem jsme začali v roce 2020, ale naplno se mu věnujeme od roku 2022 a stále se rozšiřujeme. S přibývajícími zákazníky přibývají také spolupracovníci, abychom na vše nebyli sami. Úklidové služby a vše, co k tomu patří, si  zajišťujeme sami (vyhledávání nových zakázek, sestavení cenových nabídek, komunikaci se zákazníky, přípravu potřebných dokumentů, fakturace, doplňování zboží a samozřejmě úklid).

Zaměřujeme se výhradně na úklid společných prostor bytových domů pro společenství vlastníků, úklid administrativních budov, úklid firem a úklid kanceláří.

Pravidelný úklid provádíme v bytových domech, administrativních budovách a kancelářích.

Jednorázový úklid, mytí oken, generální úklid, úklid po malování, úklid po stavbě, úklid po rekonstrukci, úklid před kolaudací provádíme v bytových domech, firmách a kancelářích, ale také v domácnostech.

Nyní máme za sebou několik uklizených kanceláří a firem (např. C System CZ, ČOI), několik desítek uklizených bytových domů nejen v Plzni (např. Plzeň – jih, Plzeň – sever), z čehož některým z nich dodáváme ,,úklidové služby“ pravidelně každý týden, dále nespočet umytých oken (mimo domácností také ve firmách např. In-Time, Modrá Pyramida), generální úklidy v domácnostech (např. vánoční úklid, úklid po zesnulém, úklid po malířích) a několik postavebních úklidů (jako např. nově postavený Atletický tunel v Plzni od firmy SMP CONSTRUCTION).

V roce 2023 jsme přidali doplňkovou službu, a to sekání trávy okolo domů, ve vnitroblocích a zahrádkách na pozemcích SVJ a bytových domů. Pro naše zákazníky, kteří využívají naše úklidové služby, máme zvýhodněné ceny. Sekání trávy je včetně odvozu a likvidace odpadu.

A proč si vybrat právě nás?

Z

Přistupujeme lidsky, jednáme přímo a reagujeme rychle. Stačí nám jen zavolat nebo napsat a my vám vyjdeme vstříc s termínem a požadavky.

Z

Každý zákazník má jiné potřeby, a proto se s vámi vždy sejdeme, prostory si prohlédneme a připravíme cenovou nabídku.

Z

Pro naše pravidelné zákazníky máme připraveno spoustu výhod. (Např. doprava po Plzni zdarma, sleva na mytí oken až 50%, sekání trávy za zvýhodněnou cenu a další…)

Z

Úklid provádíme svědomitě a vždy dorazíme včas. V případě nemoci nebo dovolené máme vždy zajištěného pracovníka nebo lze sjednat náhradní termín. Pro zákazníky jsme také neustále k dispozici na telefonu.

Z

Běžné úklidové prostředky a pomůcky jsou zahrnuty v ceně.

Z

Pojištění pro podnikatelská rizika je zajištěno.

Z

Práci odvádíme efektivně, rychle a kvalitně, ručně i strojově.

Z

Nezávazná konzultace pro nové zákazníky je zdarma.

Z

Nejsme lhostejní, školíme se a dodržujeme BOZP a PO.

Pokud se stále nemůžete rozhodnout, můžete vyplnit poptávkový formulář nebo se podívat na naše reference níže a také na Facebooku, Instagramu, Googlu a Seznamu. 

         REFERENCE

Pravidelný úklid SVJ

S kvalitou práce firmy paní Marešové je naše SVJ velmi spokojené. Všechny domluvené práce byly provedeny pečlivě a včas. Služby mohu doporučit.

Generální úklid SVJ

Perfektně naleštěná okna v našem panelovém domě po rekonstrukci a uklizené společné prostory. Určitě doporučuji 🙂

 

Úklid po rekonstrukci

Skvělý, profesionální a velmi vstřícný přístup! Doporučuji všem, dámy měly úklid rychle a velmi dobře udělaný, snažily se vyčistit i to, co nešlo odstranit po rekonstrukci. S úklidem jsem naprosto spokojená a mohu jen doporučit!

Mytí oken

Perfektně umytá okna – rychlá a kvalitní práce, příjemné vystupování a snadná domluva. Děkujeme!

Úklid společných prostor

Za naše SVJ spokojenost. Doporučuji.

Úklid kanceláří

Skvěle a precizně provedená práce. Mohu vřele doporučit 👍

Generální úklid domácnosti

S úklidem domu jsem velmi spokojená, skvělý přístup a domluva, práce výborně odvedena.služby budu určitě využívat i v budoucnu.
Mohu doporučit🙂

 

Úklid po malování

Skvělá práce, rychlost, naše požadavky splněny na jedničku. Rozhodně doporučuji.

Generální úklid kanceláří

Nechali jsme si od firmy udělat generální úklid, komunikace i přístup byl velmi profesionální. S kompletním úklidem velká spokojenost. Za organizaci ČOI můžeme vřele doporučit.

Předkolaudační úklid

Velmi dobře odvedená práce, výborná domluva a dobrá cena.

Úklid domácnosti po nájemci

Perfektní a rychlý úklid na velmi špinavém místě, velká spokojenost jak s odvedenou prací, tak požadované finanční odměně. DĚKUJI!

Pravidelný úklid kanceláří

Spokojenost a doslova čistá práce s úklidem kancelářských prostor.

Generální úklid bytu

Profesionální a milý přístup, rychlost a kvalita provedené práce, diskrétnost. Byl jsem velmi spokojený. 

Pravidelný úklid bytového domu

Moc děkujeme za úklid společných prostor. Pokaždé vždy perfektně uklizeno a celý dům krásně voní. Skvělá práce.

Poptávkový formulář

Vaše poptávka je nezávazná, my se vám ozveme v co nejkratším termínu zpět, domluvíme se na osobní prohlídce prostor a zašleme cenovou nabídku.

GDPR a VOP

Zůstaňme v kontaktu

Přidejte si nás do sledování na našich Facebookových stránkách a Instagramu, kde naleznete další recenze a novinky.

Pro správné zobrazení musíte být na FB nebo IG přihlášeni.